sobota, 18 marca 2017

Traveling is only thing you buy that makes you richer

Hej kochani! Kolejny post o podróżach, nie będę wam doradzać jak macie się spakować bo każdy ma swoje potrzeby,nie będę się też dzielić tym co ja spakuje do mojej walizki bo to nie istotne. Dzisaj tak jak we wcześniejszym poście pogadamy o podróżach, motywacjach, inspiracjach i marzeniach.
Z racji ,że w roku szkolnym nie mogę za dużo podróżować (ale i tak nie zabardzo przestrzegam tej zasady) gdy nareszcie zaczynają się wakacje, żyje niezależnie ciągle na walizkach. Wracam do domu może na 2 dni by się spakować na nowo i znowu wyjeżdżam. I mimo wszystko kocham to ,że w wakacje nie ma mnie w domu. Ale to nie znaczy ,że moi przyjaciele przez całe 2 miesiące czekają aż wrócę do domu. Podróżuje też z nimi, uwielbiamy wsiąść w pociąg i odjechać nie wiadomo gdzie albo pojechać do spa czy na plażę. Kocham z nimi poznawać nowe cudowne miejsca. Wyjeżdżanie za granicę jest podstawą, (przynajmniej dla mnie) byłam w tylu miejscach i nie chce się chwalić, chce was zmotywować do wyjazdów. Małych i dużych. Takich sponatanicznych i planowanych od dawna.
Gdy jadę za granicę do ciepłych krajów  uwielbiam się opalać. Kocham leżeć w słońcu z przepyszną lemoniadą. Zrelaksować się, poczytać czy posłuchać muzyki. Ale żeby pokazać się na plaży zazwyczaj zależy mi na ładnej figurze która staram się uzyskać w domu czy na siłowni przed wyjazdem. Mimo ,że często nie mam motywacji staram się pójść na siłownię nie zastanawiając się, poprostu pójść, a do ćwiczeń w domu inspiracja mnie inne piękne dziewczyny z idealnym ciałem.
Warto mieć marzenia, być odważnym. Wakacje to czas by je spełnić by podołać wyzwaniu, to najlepszy czas ale wy też musicie chcieć. Lubię robić rzeczy nowe których nigdy nie próbowałam.  Zawsze wymyślę coś by ten wyjazd był ekstremalny i żebym miała najlepsze wspomnienia. Jest tyle rzeczy które uwielbiam w podróżach, długie spacery po plaży, wspinanie się po górach, zwiedzanie, pływanie, surfowanie, skakanie z klifów i wiele innych. Kochani zastanówcie się co wy chcieli spełnić, zrobić w waszym życiu i zrobicie to. Jeżeli trzeba, poczekajcie do wakacji i działajcie.
 Mam nadzieję ,że miło wam się czytało moje wypociny i zapraszam do obejrzenia zdjąć bo one też są inspirujące.


1 komentarz:

  1. I love your photos! You look gorgeous and everything you're wearing are fabulous!
    Stay in Style
    Karen @ Lookbook Store Blogspot

    OdpowiedzUsuń